Mocne strony i ograniczenia cz. 1

width=300Wszyscy uczestnicy zdecydowali się na badanie po przeczytaniu ulotki informacyjnej i dlatego byli grupą, która chętnie dzieliła się swoją narracją, tworząc z natury stronniczą grupę. Zaproszeni do badania, którzy zachowali elastyczność niezależnie od przypadku klinicznego lub ci, którzy czuli się głęboko zawstydzeni lub dotknięci sprawą, mogli zdecydować, że nie wezmą w nim udziału. Wszyscy uczestnicy rozmawiali o przeszłych wydarzeniach w wywiadach, co może oznaczać, że w badaniu brakuje istotnej grupy lekarzy, którzy byli dotknięci zdarzeniami w czasie zbierania danych. Aby zachować poufność uczestników, wiek, płeć i lata doświadczenia klinicznego uczestników nie zostały ujawnione w wynikach. Chociaż było to badanie jednoośrodkowe, przesłuchani lekarze prowadzący szkolenie i konsultanci (którzy przeszli przez szkolenie EM) często opowiadali o zdarzeniach, które miały miejsce podczas pracy w ED w różnych szpitalach.

[przypisy: kalprotektyna, kardiowersja elektryczna, kiełki słonecznika ]