Mocne strony i ograniczenia cz. 2

width=300W tym badaniu 41% (7 z 17) uczestników było konsultantami w EM, co oznacza, że ​​mieli wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Z tego powodu mogą opracować mechanizmy radzenia sobie z wydarzeniami, na które są narażeni w EM. I odwrotnie, ciągła ekspozycja na takie zdarzenia mogła spowodować większy negatywny wpływ na ich dobre samopoczucie, jeśli napotykali emocjonalnie destrukcyjne przypadki.

Wszystkie wywiady przeprowadził LH, który jest PE. Pozwoliło to na spójność stylu i przebiegu wywiadów. Ponieważ LH to EP, rozmówcy mogli czuć się przygotowani na bardziej otwarte dzielenie się doświadczeniami, usuwając przeszkody, z jakimi zetknęli się rozmówcy, czując, że będą musieli wyjaśnić lek, a także swoje uczucia. I odwrotnie, ponieważ LH był kolegą pracowników, odpowiedzi mogły być bardziej strzeżone, zmniejszając otwartość ankietowanych. Jeśli badacz z wykształceniem niemedycznym przeprowadził wywiady, być może musiał zadać więcej pytań na temat tych przypadków, aby uzyskać zrozumienie, które zostało przyjęte przez LH. 
[przypisy: klasterowe bóle głowy, olx wielun, klasyfikacja icd 10 ]